İletişim Hattı

0216 606 23 72

b1

Gelinlik seçiminde en önemli hususlardan biriside zaman konusudur. Düğün yapacağınız yerin ışıklandırması ve ışık tonu, gelinlik tipinin vücut ölçülerinizle dengesi, doğru dantel ve dantel yerleşimiyle yüz tipinizin uyumu vb çok önemli hususlar var. Bu konuda rastgele bir gelinlik mağazası seçiminden daha profesyonel kadrolara sahip gelinlik mağazaları ile çalışmanız önem arzeder.

Gelinlik seçimi ışıklandırmanın önemi ve gündüz mü gece mi yapacak olduğunuzu belirledikten sonra karar verilmesi gerekir. Çünkü gelinliklerde beyazın bir çok farklı tonu bulunur. Eğer düğün salonunda ki ışıklandırma sarı veya günışı ise ona göre bir seçim gerekirken, beyaz bir ışıklandırma varsa ona göre seçmek gerekir. Bu sebeple ilk yapacağınız seçin düğün salonunu seçmek olmalıdır.

Daha sonrasında gelinlik seçimine geçebilirsiniz. Gelinlik seçimi konusunda şehrinizdeki gelinlik mağazaları düğün salonlarının ışık ve diğer gelinliğe etki edecek durumlar hakkında bilgili olup olmadığını kontol ediniz. Işığı yetersiz bir düğün salonunda güçlü bir beyaz ton sizin için doğru seçin olacaktır. 


Özel Dikim ve Zaman

Gelinlik modelinizi özel dikim yaptırmak istiyorsanız zaman konusunda daha hızlı davranmalısınız. Gelinlik.net ailelerinde özel dikimler birinci sınıf olmaktadır ve tercihlerinize göre şekillenebilir. Örneğin; şehrinizde rastgele bir gelinlik mağazasına gittiniz ve özel dikim talep ettiniz. Size bir fiyat verdi. Rastgele anlaşmış olduğunuz bu mağazada eski bir modeldeki gelinliklerde bulunan danteller sokülerek sizin istediğiniz gelinliğe uygun yeniden dikilecektir. Handikap ise hayatınızın en özel gününde maalesef gelinliğiniz oldukça kötü bir görüntüye sahip olacak ve sizlere hayal kırıklığı yaşatacaktır. Özel dikimde zaman ve seçtiğiniz mağaza oldukça önemlidir. Özel dikimde net tarihler almaya çalışınız. Aynı zamanda özel dikime verdiğiniz üründe net olarak istediklerinizi belirtiniz.

Zaman Konusunda Derleme

İlk olarak düğün salonunuzu seçiniz ve ardından gelinlik seçimine geçiniz. Özel dikim yaptıracaksanız düğün salonu seçiminden hemen sonra başlatabilirsiniz. Şunu da unutmayın yeni yıla girmeden düğün salonu ve gelinlik seçimini gerçekleştirirseniz oldukça uygun fiyatlarla anlaşmanız kolay olacaktır. İlk fiyat artışları şubat sonunda tüm ürünlere yansıyacaktır.


Gelinlik.net olarak blog yazılarımızı takip etmeniz dileğiyle.

Bizleri İnstagramtan Takip Etmeyi Unutmayın.