İletişim Hattı

0216 606 23 72

2019 yılı sonunda beta yayınına girdiğimiz Gelinlik.net olarak gelişim sürecimiz hakkında sizleri biraz bilgilendirelim istedik. Öncelikle Gelinlik, Nişanlık ve Bindallı modellerinin dünyadaki tüm satışta olan modelleri sitemizde listeleyeceğiz. Marka, modelist ve yıl bazlı bir çok listeleme şekline sahip olacaksınız. Sitemizde temel unsur düğün modasını takip edebilmenizi sağlamaktır. Yine aynı şekilde düğününüzde gelinlerimizin kendilerine en çok yakışacak gelinliği seçim sırasında yardımcı olmaktır.

Bu konuda Türkiye'nin en yetişmiş bilgili kadrosuna sahibiz.

Kadromuz dünyadaki tüm modelleri incelemiş ve binlerce kez bu modeller arasında inceleme yapmış bir kadrodur. Fiziksel özelliklerinize göre seçim konusunda size yardımcı olacaktır. 

Gelinlik.net Üyesi Mağazalarımız

Temel hedefimiz her şehirde anlaşmalı olduğumuz 1 mağaza bulunacaktır. İlgili mağaza ve Gelinlik.net merkezindeki profesyonel danışmanlarımızla sürecinizin kusursuz geçmesini sağlayacağız. Yine aynı şekilde en doğru yönlendirmeyi gerçekleştirmek için Gelinlik.net merkezi ve şehrinizdeki Gelinlik.net Üyesi Mağaza entegreli bir çalışma gerçekleştirecektir.

Gelinlik.net Üyesi Mağazalarımızda Fiks Bulunan Ürünler

Yılın modasına uygun olarak tasarlanmış gelinlik modelleri üye mağazalarımızda bulunacaktır.