EPİLASYON

Lazer Epilasyon - Güzellik - Vücut Bakımı

Epilasyon

Lazer Epilasyon ve Kesin Çözüm
Epilasyon olayına temelden bakarsak, kişinin vücudundaki tüylenmenin giderilmesi için kullanılan bir yöntem olarak karşımıza çıkar. Lazer epilasyon günümüzde çok kullanılan, teknolojik, güzelliği direk olarak etkileyen bir yöntemdir.

Bu yöntemden daha önce insanlar istenmeyen tüylerinden kurtulmak için traş, ağda ve cımbız gibi tedavi edici özelliği olmayan yöntemlere başvurmaktaydılar. Lazer Epilasyonun bulunması sayesinde böyle yöntemlere gerek kalmadan, vücutta oluşan ve arzu edilmeyen tüylerden kurtulmak için kalıcı bir çözüm elde edilmiştir.

Güvenli bir Çözüm mü?
"Lazer epilasyon güvenli bir çözüm müdür?" şeklinde bir soru bu konuya vakıf olmayan insanlarca doğal olarak sorulacaktır. Lazer enerjisi, belirli bir frekanstaki ışındır. Cilde zarar vermeden geçer ve kıl kökünü tahrip eder. Bu ışın demeti vücutta artık madde bırakmaz, ayrıca herhangi bir kanserojen etkisi de yoktur. Bu sisteme Amerikan FDA tarafından zararsız ve epilasyon amaçlı kullanım için onay verilmiştir.

Bu yöntemden farklı bir uygulama olan iğneli epilasyon yöntemi de lazer epilasyon uygulaması gibi kalıcı bir çözümdür. Ancak iğneli epilasyon, lazer epilasyona göre daha uzun çalışma gerektirmekte, üstelik daha pahalı ve biraz da ağrılı olması nedeniyle cazip olmayan bir sistemdir.

Lazer epilasyon
Lazer Epilasyonu Uzmanına Yaptırın
Lazer Epilasyon konusu teknik ve eğitim gerektiren bir konu olduğundan, uygulamanın muhakkak bu konuda uzman kişilerce yapılması şarttır. Lazer Epilasyon merkezlerini araştırırken sadece fiyatını değil, uygulayacak kişinin uzmanlığını, aletlerin teknolojisini de öğrenmelisiniz. Lazer epilasyon aletleri, İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerimizde bu işi yapmak isteyen kuruluşlara toptancı ve ithalatçılar tarafından temin edilmektedir.

SAYFALAR

EMAIL LİSTEMİZE KAYIT OLUN